Home | Public Orders
Public Orders

Изберете обществена поръчка

1 „Доставка (покупка) на електрическа енергия на свободния пазаp” Tuesday, 27 September 2022
2 “Доставка на течни горива за МПС чрез зареждане с ПИН-карти и дизелово гориво за отопление" Wednesday, 21 September 2022
3 “Извършване на денонощна въоръжена физическа охрана на обекти на “Столичен електротранспорт” ЕАД” Monday, 12 September 2022
4 “Доставка на стъкла закалени и от триплекс за новодоставените тролейбуси тип: „Шкода Соларис 27 Tr-2“ и електробуси тип: „HIGER KLQ6125GEV“- 2 за нуждите на "Столичен електротранспорт"ЕАД Thursday, 18 August 2022
5 “Доставка на електрографитни изделия за трамвайни мотриси и тролейбуси” Friday, 12 August 2022
6 “Доставка и монтаж на два броя автономна, едночеткова, мобилна автомивка, със самостотелно придвижване и високо налягане за измиване на електробуси и тролейбуси, експлатирани от “Столичен Електротранспорт” ЕАД” Monday, 08 August 2022
7 “Доставка на крепежни елементи с общо предназначение” Friday, 22 July 2022
8 “Доставка на лагери за трамвайни мотриси и тролейбуси” Friday, 08 July 2022
9 „Доставка на кабели, контактен проводник, бронзови въжета и бронзова тел“ Wednesday, 06 July 2022
10 "Доставка на скрепителни елементи за трамвайния релсов път и резервни части за трамвайни стрелки“ Thursday, 30 June 2022
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  6 
  •  7 
  •  8 
  •  9 
  •  10 
  •  Next 
  •  End 
  • »
Page 1 of 23


Useful links