ОБЯВИ чл.20 ал.3 от ЗОП
1 “Провеждане на задължителни периодични медицински прегледи на работниците и служителите в „Столичен електротранспорт” ЕАД” Monday, 03 October 2022
2 “Доставка на технически газове” Wednesday, 10 August 2022
3 “Абонаментно поддържане на съоръжения с повишена опасност" Tuesday, 03 May 2022
4 “Доставка на бутилирана минерална вода в разфасовка от 1,5 л.” Tuesday, 26 April 2022
5 „Доставка на консумативи за трамвайни мотриси тип: Be4/6S” Friday, 18 February 2022
6 “Доставка на консумативи за периодично обслужване на въздушен компресор CMW03 Oil – Free Scroll за електробуси тип: „HIGER KLQ6125GEV ” Wednesday, 05 January 2022
7 “Абонаментно техническо обслужване и програмно осигуряване на GPS – Автоматизирана система за управление, контрол и безопасност на електрическия транспорт (АСУКБЕТ)” Monday, 20 December 2021
8 “Доставка на консумативи за периодично обслужване на въздушен компресор CMW03 Oil – Free Scroll за електробуси тип: „HIGER KLQ6125GEV ”- Прекратена Thursday, 16 December 2021
9 “Абонаментно обслужване с поставяне на машини за топла и студена вода и доставка на минерална вода в разфасовка от около 19 л. (5 галона) до обекти на “Столичен електротранспорт” ЕАД” Tuesday, 23 November 2021
10 “Доставка на стъкла закалени и от триплекс за новодоставените тролейбуси тип „Шкода Соларис 27 Tr-2” за нуждите на "Столичен електротранспорт"ЕАД” Thursday, 23 September 2021
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  6 
  •  7 
  •  8 
  •  9 
  •  Next 
  •  End 
  • »
Page 1 of 9

Useful links